PERLIVÁ A ŠUMIVÁ VÍNA / SPARKLING WINES

CH. C. ANDRÉ SEKT VELKÉ PAVLOVICE DEMI SEC 0,75 l 290 Kč
CH. C. ANDRÉ SEKT VELKÉ PAVLOVICE BRUT 0,75 l 290 Kč
CH. C. ANDRÉ SEKT VELKÉ PAVLOVICE ROSÉ DEMI SEC 0,75 l 290 Kč
BOHEMIA DEMI SEC 0,75 l 270 Kč
BOHEMIA BRUT 0,75 l 270 Kč
PROSECCO DOC COLLINA DEL SOLE FRIZZANTE 0,75 l 340 Kč

 

CHAMPAGNE

CHAMPAGNE ETIENNE DUMONT BRUT 0,75 l  1150 Kč

 

ROZLÉVANÁ VÍNA / WINES BY THE GLASS

BÍLÁ VÍNA / WHITE WINES

TRAMÍN ČERVENÝ POLOSUCHÉ MORAVA 0,20 l 40 Kč
CHARDONNAY IGT SUCHÉ ITÁLIE 0,20 l 40 Kč

 

ČERVENÁ VÍNA / RED WINES

MODRÝ PORTUGAL MORAVA 0,20 l 40 Kč
MERLOT IGT SUCHÉ ITÁLIE 0,20 l 40 Kč

 

ŠPANĚLSKÉ OLIVY / SPANISH OLIVES

FEINKOST DITTMANN je německá firma specializující se na výrobky nejvyšší kvality, které jsou určeny do gastronomie. Představujeme Vám španělské olivy nejvyšší kvality, které obsahují náplň chili, modrý sýr a citronovou pastu. Olivy jsou velmi vhodné k vínům.

ŠPANĚLSKÉ OLIVY CHILI 85 g 55 Kč
ŠPANĚLSKÉ OLIVY CITRON 85 g 55 Kč
ŠPANĚLSKÉ OLIVY ANČOVIČKY 85 g 55 Kč
ŠPANĚLSKÉ OLIVY ČERNÉ 85 g 55 Kč

 

MORAVA - BÍLÁ VÍNA

VINAŘSTVÍ V.TETUR VELKÉ BÍLOVICE

SAUVIGNON 0,75 l 210 Kč
JAKOSTNÍ/ QUALITY WINE POLOSUCHÉ/SEMI DRY

 

Víno jemné zlazožluté barvy. Ve vůni a chuti se objevijí tóny připomínající broskev a černý rybíz. V chuti je víno svěží a vyvážené doprovázenou milou kyselinkou vybízející k dalšímu napití.

Delicate golde yellow color. The smell and taste are reminiscent tones of peach and black currant. On the palate the wine is fresh and balanced acidity accompained by nice urged to drink more.

 

VINNÉ SKLEPY VALTICE

VELTLÍNSKÉ ZELENÉ 0,75 l 180 Kč
JAKOSTNÍ/ QUALITY WINE SUCHÉ / DRY

 

Víno má světlezelenou až lehce nažloutlou barvu. Vůně je muškátová až kořenitě mandlová. Chuť je lahodná, jemně plná, kořenitá s příjemnou hořčinkou.

The wine has a light green colour with slightly yellow highlights. The fragrance is nutmeg, almost spicy-almond. The taste is pleasant, softly full-bodied, spicy with nice bitter tones.

 

VINAŘSTVÍ KRIST MILOTICE

TRAMÍN ČERVENÝ 0,75 l 190 Kč
zemské / country wine SUCHÉ / DRY

 

Vůně ušlechtilá jemně květinová s ovocnými tony, připomínající jižní ovoce. V chuti, plné, extraktivní, který vhodně doplňují harmonické kyseliny.

This kind of wine has very noble light flora aroma with south fruit tones. The taste is full, extractive by harmonic acids.

VINNÉ SKLEPY VALTICE

RULANDSKÉ BÍLÉ 0,75 l 190 Kč
JAKOSTNÍ / QUALITY WINE POLOSUCHÉ / SEMI DRY

 

Odrůda pochází z Francie (Pinot blanc). Víno je plné, elegantní a harmonické. Vůně je jemná, květinová, doplněná buketem lískových oříšků.

The wine is full-bodied, elegant and harmonic. The fragrance is pleasant, floral, completed with fragrance of hazelnuts.

VINAŘSTVÍ SEDLÁK VELKÉ BÍLOVICE

RULANDSKÉ ŠEDÉ 0,75 l 230 Kč
ZEMSKÉ / COUNTRY WINE POLOSUCHÉ / SEMI DRY

 

Velice oblíbená odrůda jak u nás, tak na severu Itálie. Vůně je ovocná a velice podléhavá. Chuť vína je svěží, lehčího typu a lehkou násládlostí v závěru.

These grapes are popular in Czech Rep. and in Italy too. The fragrance is fruity and very pleasant. The taste is fresh, light with a touch of residual sugar in the aftertaste.

ZLOMEK & VÁVRA, BORŠICE

VELTLÍNSKÉ ČERVENÉ RANNÉ 0,75 l 240 Kč
KABINET / CABINET SUCHÉ / DRY

 

Víno má neutrální aroma s jemně medovými tóny. Chuť je plná s nízkým obsahem kyselin.

The wine has a neutral aroma with light honey tones. The taste is full with low level of acids.

VINAŘSTVÍ SEDLÁK VELKÉ BÍLOVICE

RYZLINK VLAŠSKÝ 0,75 l 290 Kč
KABINET / CABINET SUCHÉ / DRY

 

Minerálně limetkový vlašák si již své místo na trhu našel a je velice oblíben u většiny milovníků vína. Chuť je plná, s projevem limetky a slaného podtónu po vápencovém podloží.

Well-balanced bouquet of vanilla, hazelnuts and dried fruit is harmoniously supplemented by glacé pear and tropical fruit cocktail bowl.

CHARDONNAY 0,75 l 380 Kč
POZDNÍ SBĚR / LATE HARVEST POLOSUCHÉ /SEMI DRY

 

Zelenožlutá až nazlátlá barva, vůně po zelených jablkách s příměsí akátu, v chuti minerální křemenný charakter vína. Plné víno s jemnou kyselinkou a slušivým cukrem.

Green or golden color, aromas of green apples blended with acacia tree, the taste quartz mineral character of the wine. Full-bodied with soft tannins and by becoming sugar.

BALGOVO MALÉ VINAŘSTVÍ TVRDONICE

CHARDONNAY 0,75 l 380 Kč
POZDNÍ SBĚR / LATE HARVEST SUCHÉ / DRY

 

Jemné, kořenité harmonické víno s výraznejší, ale příjemnou kyselinkou a delikátními aromatickými látkami, jež zaujmou nevtíravým a dlouho trvajícím dojmem. Nejvhodnější kombinace je se sladkovodní rybou nebo uzeným masem.

Soft, spicy harmonious wine with expressive but pleasant acid and delicate aromatic substances wich assume you by unobtrusive and long-lasting impression. We recommend this wine to freshwater fish or smoked meat.

HARMONIA VINI SELECTION

ROZLINK RÝNSKÝ 0,75 l 295 Kč
POZDNÍ SBĚR/LATE HARVEST SUCHÉ/DRY

 

Svěží víno světle žluté barvy s lehkými zelenými reflexy, příjemnou, intenzivní vůní čerstvých meruněk s tóny citrusových plodů. Vyvážený poměr kyselin a cukru dodává vínu jeho šťavňatou a harmonickou chuť.

Fresh wine with yellow colour and light green nuances, pleasant, intensive fragnance of fresh apricot with tones of citrus fruits. Well-balanced level of acids and sugar gives its juicy and harmonic taste.

PÁLAVA 0,75 l 320 Kč
VÝBĚR Z HROZNŮ / SELECTION OF GRAPES POLOSLADKÉ / SEMI SWEET

Víno zlatožluté barvy s typickou vůní připomínající čajovou růži, citrusovou kůru a liči. V chuti můžeme hledat exotické ovoce. Víno je plné, jemně kořeněné s příjemným obsahem kyselin.

The wine of gold-yellow colour with typical aroma reminding a tea rose, lemon peel and lychee. The taste is fruity, with tones of tropical fruit. The wine is full-bodied, slightly spicy with pleasant acids content.

 

RAKOUSKO

GRÜNER VELTLINER WEINGUT FINK 0,75 l 360 Kč
WACHAU SUCHÉ / DRY

 

Exotická, ovocná vůně s jemným kořením. Ovocné na patře, plné tělo s kultivovaností a elegancí, s dlouhým koncem.

Exotic, fruity aroma with sublte spices. Fruit on the palate, full-bodified with refinement and elegance, with a long finish.

MORAVA - RŮŽOVÉ  VÍNO

VINAŘSTVÍ V. TETUR VELKÉ BÍLOVICE

ZWEIGELTREBE ROSÉ 0,75 l 210 Kč
JAKOSTNÍ / QUALITY WINE POLOSUCHÉ / SEMI DRY

 

Úžasně zabarvené víno do jiskrné růžové. Ve vůni hledejte podbízivé tóny jahod s úžasnou sametovostí. Chuť dále rozvíjí toto téma svojí harmonií, elegancí a mírnou násládlostí.

Perfectly coloured wine into sparkling pink colour. The fragrance is great, with tones of strawberries and velvety character. The taste just complete that character with its harmony, elegancy and slight sweetness.

MORAVA - ČERVENÁ  VÍNA

 

VINAŘSTVÍ BALOUN VELKÉ PAVLOVICE

MODRÝ PORTUGAL 0,75 l 180 Kč
JAKOSTNÍ / QUALITY WINE SUCHÉ / DRY

 

Jemnější červené víno s výraznou barvou, lehkým, svěžím buketem a elegantní chutí.

Finer red wine with a deep colour, light, fresh aroma and an elegant taste.

VINAŘSTVÍ P. SKOUPIL VELKÉ BÍLOVICE

CABERNET SAUVIGNON 0,75 l 190 Kč
JAKOSTNÍ / QUALITY WINE SUCHÉ / DRY

 

Nejoblíbenější světové červené víno. Má intenzivní rudou barvu, typickou bylinně ovocnou vůni s tóny černého rybízu, fialek a cedrového dřeva. Chuť je mohutná, komplexní, zakulacená zráním vína v dubových sudech.

The most popular red wine in the world. It has a red colour, typical, herbal-fruity fragrance with tones of black currant, violets and cedar wood. The taste is massive, complex and rounded, which was given by aging in the oak barrels.

VINAŘSTVÍ V. TETUR VELKÉ BÍLOVICE

ANDRÉ 0,75 l 190 Kč
JAKOSTNÍ / QUALITY WINE SUCHÉ / DRY

 

Naše domácí odrůda, která si vyzískala velkou oblibu i v zahraničí. Projevuje se specifickou kořenito – ovocnou vůní, v chuti pak originální tříslovinou.. Nejvhodnější kombinace je ke steakům a masům připravovaným na grilu.

Our domestic sort of wine has obtained popularity also abroad. It demonstrates its specific spice- fruit aroma and original tannins in taste. The optimum combination of this wine is with steaks and grilled meat.

VINAŘSTVÍ PATRIA KOBYLÍ

Cabernet Moravia 0,75 l 240 Kč

JAKOSTNÍ / QUALITY WINE

vino je v Salonu vín 2013

SUCHÉ / DRY

 

Víno tmavé rubínové barvy s tóny červného rybízu ve vůni, tak typických pro cabernetové odrůdy. V chuti je víno zakončeno příjemnou ovocitostí a dobře strukturovanými taniny.

This wine has a dark garnet colour, aromatic black currant tones, typical for cabernet-type grapes, are completed with fruitiness and with well-structured tannins.

VINSELEKT MICHLOVSKÝ RAKVICE

RULANDSKÉ MODRÉ LATTITUDE 49 0,75 l 250 Kč

KABINET/CABINET

SUCHÉ / DRY

 

Víno má krásnou rubínovou barvu, příjemnou ovocnou vůni připomínající lesní plody a kořenitou, sametově jemnou chuť.

The wine has a beautiful ruby red colour, pleasant fruity aroma reminding wild fruits and a spicy, velvety fine taste.

VINAŘSTVÍ POLEHŇA, BLATNICE POD SV. ANTONÍNKEM

ZWEIGETREBE 0,75 l 320 Kč

POZDNÍ SBĚR / LATE HARVEST

SUCHÉ / DRY

 

Odrůda vyšlechtěná za Svatovavřineckého a Frankovky. Středně temně červené víno velmi přijemné harmonie s jemnou třislovinkou a ovocnými tóny. Je vhodným společníkem k jemně kořeněným masům, k bažantovi, biftekům, těstovinám, ale i k tvrdým sýrům.

The variety bred from Saint Laurence and Franconian. Semi-dark red wine of a very pleasant harmony, with mild tannin and fruity tones. It is a good companion for slightly spicy meats, pheasant, beefsteaks, pasta, and also for hard cheese.

 

MORAVÍNO VALTICE

MERLOT 0,75 l 350 Kč
VÝBĚR Z HROZNŮ / SELECTION OF GRAPES POLOSUCHÉ / SEMI DRY

 

Toto víno je charakteristické tmavou barvou s rubínovými až granátovými tóny. Merlot je velmi plné víno s atraktivní nasládlou vůní černých třešní a fíků.

This wine is characterized by a dark colour with ruby, almost garnet tones. Merlot is a very full-bodied wine with and attractive, sweet fragrance if black cherries and figs.

ITÁLIE

CHIANTI DOCG CANTINE GINI 0,75 l 330 Kč
  SUCHÉ / DRY

 

Víno je temně rubínové barvy s granátovými reflexy. Ve vůni zaume svojí elegancí a elegantním parfémem pivoňek a kosatců s nádechem skořice a vanilky. Chuť je bezvadně strukturovaná a harmonická s pevnými třišťálovinami a delší dochutí.

Wine of dark ruby color with garnet highlights. The nose shows its elegance in the form of peonies and irises with hint of cinnamon and vanilla. The palate is well structured and harmonic with firm tanniss and long lasting aftertaste.

CHILE

CABERNET SAUVIGNON BLANC LA MINGA 0,75 l 310 Kč
  SUCHÉ/DRY  

 

Typický výrazný chillský Caberbnet Sauvignon s bohatými a zralými tříslovinami. Vůně ostružin, švestek a sušených fíků je dobře spojena s aroma dubu a vanilky. Vína mají příjemný dlouhý závěr.

Red dry wine, oak aged. Very rich and full in taste, which last long. Bonquet of plums, fruits of the forest,figs and vanilla. Very typical Cabernet Sauvignon. You will like it from the very first moment.

 

ARGENTINA

MALBEC 505 Casarena 0,75 l 360 Kč

 

Elegantní víno s ovocitým nádechem a fialovo červenou barvou. Vůně je intenzivní s tóny svežiho červeného ovoce. Na patře působí plně, lehce nasládle s jemnými, zakulacenými taniny a dlouhou dochutí.

Elegant wine with fruity, violet reddish color. The nose opens its intense tones of fresh red fruits. The palate feels full-bodified yet slightly sweetish with soft well rounded  tannins and long persistence.

Poskytujeme slevy a výhody držitelům karet věrnostního programu Sphere card a CARTE

Sphere card CARTE